• Ekologiczne produkty dla dzieci

Coraz więcej z nas dla swoich pociech wybiera produkty od firm, które starają się minimalizować swój negatywny wpływ na środowisko naturalne. Właśnie takie akcesoria, zabawki i tekstylia zebraliśmy w tej kategorii. Kocyki, poduszki, bambusowe naczynia, leżaczki, krzesełka czy rowerki, w które się tu zaopatrzysz, to artykuły, w produkcji których wykorzystano materiały naturalne, pozbawione związków chemicznych, które mogą być szkodliwe dla Twojego dziecka.

Kocyki, poduszki i śpiworki dla dzieci

Proponujemy tu tekstylia dziecięce szyte z naturalnych i ekologicznych materiałów o wielu właściwościach, przyjaznych dla skóry niemowlaka. Znajdziesz u nas kocyki, poduszki i śpiworki wykonane z bambusa, muślinu oraz bawełny organicznej. Tekstylia dostępne są w wielu ślicznych kolorach i wzorach. Na pewno wybierzesz spośród nich kocyk i poduszkę, które pokocha Twoje dziecko.

Bambusowe naczynia i ekologiczne akcesoria pielęgnacyjne

Oferujemy tu też komplety bambusowych naczyń oraz akcesoria do codziennej pielęgnacji: pieluszki biodegradowalne i chusteczki organiczne, szczoteczki do zębów wykonane z drewna i bambusa, a także naturalne pasty o owocowym smaku. W naszym sklepie zaopatrzysz się też w mydła, szampony, płyny i żele do kąpieli, delikatne proszki i płyny do prania, a także wiele środków przeciw komarom i owadom. Nie zapomnij też o ochronie przeciwsłonecznej – znajdziesz tu wiele produktów z filtrem SPF a także nakrycia głowy dla malucha.

Eko zabawki

Od prostych sorterów dla najmłodszych, po skomplikowane i dające dużo frajdy puzzle mechaniczne dla starszaków – w naszym asortymencie znajdą się zabawki dla dzieci w każdym wieku. Rozwijaj logiczne myślenie swojego dziecka, pomagaj w doskonaleniu jego umiejętności kreatywnych i naucz go zasad recyklingu, ekologicznego podejścia i dbania o środowisko naturalne przy pomocy zabawek z naszego asortymentu.

Zabawki i produkty o większych gabarytach – leżaczki, krzesełka i kołyski

Oferta naszego sklepu to jednak nie tylko układanki czy puzzle - dzięki nam maluchy będą mogły oddać się podwórkowym szaleństwom na drewnianych rowerkach biegowych, hamakach i huśtawkach. Znajdziesz tu też krzesełka do karmienia dla Twojej pociechy, a także leżaczki, bujaczki i kołyski, w których niemowlak będzie mógł się zdrzemnąć. Oferujemy również rozmaite, ekologiczne akcesoria do krzesełek, hamaków i leżaczków, jak kocyki, pokrowce i materace.