• Kosmetyki konopne

Zadbaj o piękny wygląd Twojej skóry i włosów dzięki produktom na bazie naturalnych składników. Znajdziesz u nas kosmetyki konopne, takie jak kremy do twarzy, rąk i stóp, żele do mycia oraz balsamy do ciała, które wykazują się działaniem regeneracyjnym, odżywiającym i nawilżającym. W uzyskaniu lśniących i zdrowo wyglądających włosów pomogą zaś maski i szampony.

Wiodącym składnikiem, który odpowiada za pielęgnacyjne właściwości oferowanych tu preparatów, jest olej z konopi. Receptury wzbogacone są też o takie składniki, jak masło shea, allantoina, D-Panthenol czy witamina E. Produkty doskonale nadają się do codziennej pielęgnacji.

Dermokosmetyki do zadań specjalnych

W naszej ofercie znajdują się też produkty testowane dermatologicznie: maści o właściwościach chłodzących i rozgrzewających obolałe miejsca, a także preparaty przeznaczone dla osób zmagających się z problemami skórnymi, takimi jak łuszczyca czy AZS. Ich działanie płynie z wykorzystanych w produkcji składników naturalnych, olejków i witamin, ale ich stosowanie warto skonsultować z lekarzem.