Roczek naszego dziecka, to wyjątkowe wydarzenie. Jeszcze niedawno świętowaliśmy narodziny malucha, a dziś stawiamy pierwszą świeczkę na torcie 🎂. Jak ten czas szybko biegnie...A gdzie tam biegnie! Można by rzec - galopuje.😆
Jeżeli roczek, to impreza, a jak impreza, to prezenty. Rynek nasycony jest zabawkami dla dzieci. W dzisiejszych czasach nie ma właściwie problemu z wyborem, gdyż jest wszystko, co moglibyśmy sobie wymarzyć. W naszym sklepie znajdziecie Państwo zabawki i akcesoria przyjazne środowisku. 
Oto nasza propozycja prezentów na pierwsze urodziny dziecka.

🎁Drewniany konik na biegunach
firmy Childhome.
Wspaniały, biały koń na biegunach, nie dość, że sprawi naszemu maluchowi wiele frajdy, to będzie znakomicie prezentował się zarówno w salonie jak i w pokoju dziecka. Precyzyjnie wykonany, spełnia wszystkie normy bezpiczeństwa (specjalnie zaprojektowane płozy). 
🎁Drewniany pchaczyk na zabawki:  
różowy, biały , szary firmy Childhome.

Drewniany wózek-pchacz, który poza fukcją przechowywania zabawek i innych dziecięcych skarbów, może wspomagać naukę chodzenia. Dziecko uczy się utrzymywania równowagi a także utrzymywania porządku. Z czasem Maluch może zacząć kreatywne zabawy na tablicy, która jest na przedniej ściance wózka.

🎁Drewniane krzesełko do karmienia : białe, czerwone, szare, czarne, grafit

Krzesełko Lambda 3, to najnowsza wersja bestsellerowego drewnianego krzesełka do karmienia od Childhome. Krzesełko wykonane jest z solidnego, wytrzymałego drewna bukowego. Charakteryzuje się stabilną konstrukcją z wyjątkowo szerokim i wygodnym siedziskiem i z pięciopunktowymi, nowymi pasami bezpieczeństwa. Nowy design, spełniający najnowsze normy europejskie ma też drewniany ogranicznik, znajdujący się pod tacką. Nakładka na tackę posiada praktyczne wgłębienie na kubek lub butelkę. Krzesełko rośnie wraz z dzieckiem i pasuje do różnych wysokości blatów. Wysokość siedziska i podnóżka reguluje się bez użycia narzędzi tylko przez naciśnięcie klipsów i przełożenie siedziska lub podnóżka na pożądaną wysokość. Integralną częścią jest tacka, którą można z łatwością przełożyć na tylną część krzesełka i plastikowa nakładka na tackę łatwa do czyszczenia po każdym mniejszym czy większym posiłku Malucha. Krzesełko Lambda 3 polecane dla dziecka od 6 miesiąca życia, siedzącego samodzielnie. W wersji pełnej (z tacką i ogranicznikiem lub z samym ogranicznikiem) wskazanie do użytkowania: do około 36 miesiąca. Po zdemontowaniu tacki oraz ogranicznika na krzesełku może siedzieć nawet dorosła osoba o wadze max. 85 kg (świetne jako krzesełko do stołu w jadalni bądź do biurka). Dodatkowo można dokupić do krzesełka poduszkę/ochraniacz - duży wybór wzorów, tkanin i kolorów. Wymiary: Wymiary tacki: szerokość 50cm, głębokość 26cm. Odległość od podłogi do tacki: 73cm. Wymiary siedziska: szerokość 43cm, głębokość 23cm. Możliwe poziomy umieszczenia siedziska: 57cm - 53cm - 49cm. Wymiary podnóżka: szerokość 43cm, głębokość 26cm. Możliwe poziomy umieszczenia podnóżka: 42cm - 38cm - 34cm. Powierzchnia zajmowana przez krzesełko na podłodze: 49cm x 45cm. Wymiary ogólne: 49 x 51 x 85 cm. Waga: 7,5 kg. Wymiary w opakowaniu: 54 x 13 x 90 cm. Waga w opakowaniu: 10 kg. Max udźwig: 15 kg w wersji z ogranicznikiem i tacką. Po zdemontowaniu tych elementów: 85 kg. Wskazania wiekowe w wersji z tacką i ogranicznikiem lub z samym ogranicznikiem: 6-36 miesięcy. Czyścić wilgotną szmatką, osuszyć natychmiast. Norma bezpieczeństwa: EN-NORM: 14988 HCL3CSG