• O sklepie

Drogi Kliencie !
WITAJ na stronie sklepu GAJUSHKA.pl 

Nasz sklep powstał z myślą o Tobie oraz o naszej planecie Ziemi, która z roku na rok jest coraz bardziej obciążona i zanieczyszczona. Człowiek produkuje coraz więcej śmieci i doprowadza do degradacji środowiska naturalnego. Jako jedyny gatunek niszczymy swój własny dom, jakim jest nasza planeta. Codziennie, każdy z nas "produkuje" około 2 kilogramy śmieci, z których większość rozkłada się latami. Postępujący rozwój cywilizacji, jak się okazuje, wcale nie jest korzystny dla naszego środowiska.

Jak więc możemy pomóc naszej planecie, żyjącym na niej zwierzętom i nam samym?
 
Przede wszystkim powinniśmy korzystać z produktów biodegradowalnych, przedmiotów wielokrotnego użytku lub przetworzonych. Z myślą o nas samych i o naszym zdrowiu powinniśmy sięgać po kosmetyki przyjazne dla naszego organizmu, jak najbardziej naturalne, nieszkodliwe dla skóry i nietestowane na zwierzętach. W miarę możliwości warto zrezygnować z plastiku na rzecz szkła czy drewna, gdyż jak powszechnie wiadomo, plastik jest szkodliwy dla zdrowia.

Dlaczego sklep Gajushka ?
Jeśli tematyka ekologii, ochrony środowiska oraz życia w zgodzie z naturą jest Ci bliska, to na stronie naszego sklepu poczujesz się jak w domu. Znajdziesz tu produkty ekologiczne, wielorazowego użytku, organiczne, biodegradowalne, zero waste. Asortyment naszego sklepu dobieramy z wyjątkową starannością i uwagą. Oprócz tego, że produkty są ekologiczne, to również nietuzinkowe. Nie znajdziesz takich w zwykłym supermarkecie.

Co polecamy?
Przede wszystkim produkty bambusowe tj. słomki z czyścikami, szczoteczki do zębów, sztućce i naczynia dla dzieci, kocyki bambusowe. Jeżeli poszukujesz kocyków bawełnianych, to oferujemy takie, które utkane zostały z bawełny organicznej. Dużą popularnością cieszą się drewniane zabawki zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych pociech.
Znajdziesz u nas również ekologiczne środki czystości, biodegradowalne akcesoria do higieny intymnej, biodegradowalne pieluchy, worki na śmieci, kosmetyki naturalne oraz ekologiczną żywność.

Zapraszamy do zakupów,
Gajushka Sklep Ekologiczny.